Daniel Negreanu: Що ми знаємо про нього?

Johnny Moss, Doyle Brunson, Phil Hellmuth, Erik Siedel, Phil Ivey: el póker tiene sus propias leyendas, cada una de las cuales se ha ganado su reputación en la mesa. Sin embargo, pocos son tan conocidos como Daniel Negreanu, quien ha dejado un rastro distintivo con su escritura y su actividad social. Amado por unos y odiado por otros, lo que no cabe duda es que Negreanu es considerado uno de los más grandes. Si está interesado en aprender más acerca de él y cómo llegó a la cima del mundo del póker, eche un vistazo a nuestro archivo de datos y descubra todo sobre su Чистий капітал, Ваша любов життя, Ваші успіхи в покеру, Ваші ролі в кіно, Y Ваші повідомлення в соціальних мережах.
Daniel Negreanu - гравець покеру Поділитися на Pinterest

Чиста спадщина Даніеля Негреану

Ось питання мільйона доларів! Або кілька мільйонів, насправді. Ніхто не знає, скільки грошей Деніель Негреану придбав; Це приватна інформація, і ви не повинні вірити нікому, хто говорить інакше. Однак люди намагалися зробити приблизну оцінку на основі їх прибутку, з досить змішаними результатами. Деякі сайти стверджують, що у своєму банкноті він має близько 12 мільйонів доларів, а інші говорять про фігуру, найближче до 50 мільйонів доларів. Різниця між цими сумами не настільки велика, якщо ми зручно ігнорувати велику кількість нулів за кожною цифрою.

- З мене було чотири роки, я думав про багатих. Я сказав моїй мамі, щоб побудувати будинок з морозивом, і я перейшов до Каліфорнії. - Даніель Негреану.

Правда, як завжди, десь у середній землі. Якщо ви відчуваєте і починаєте розрахувати чисті різниці між перемогами та поразками Негреану, ви досягнете Сума найближча до 12 мільйонів доларів. Однак існує невелика проблема з цією метою думки: Astute Canadian має багато додаткових джерел доходу. Його винахідливість запевнила йому велику популярність і перетворила його в одну з боків покерної гри, будучи пов'язаним з багатьма спонсорствами та очима на телевізійні програми, прямі трансляції та навіть фільми!

Негреану теж виявився досить плідним письменником І він стверджує, що в останні роки були зайняті інвестиціями. Можливо, його чиста вартість ще не досягла 50 мільйонів доларів, але ми підозрюємо, що ця цифра є набагато більш точним представництвом його успіху.

Це не мало для хлопчика, який почав своє життя в Торонто, як маленький син родини румунських іммігрантів. Він не в Наш список найбагатших гравців у світі, оскільки конкуренція досить сильна у верхній частині. Істина полягає в тому, що є гравці, які виділяються більше, ніж Даніеля в покер, а інші гравці перевищують його з спортивними ставками або інвестиціями на складі. Це ваша унікальна особистість і спосіб життя, що відрізняє його від решти і дозволяє залишити міцну спадщину власну.

Daniel Negreanu зруйнований

Даніель Негреану ранні роки

Так, це правильно. Перед тим, як виграти славу як "Kid Poker" і виграти світову серію покеру (WSOP) у 1998 році, Негреану втратив весь свій банкрол у Лас-Вегасі.

Ця зірка народилася в Торонто в 1974 році; Здається, що він мав великі амбіції, оскільки він був дуже молодим, тому що він підтверджує в одному з його багатьох інтерв'ю, які виявили мрію своєї матері, коли йому було лише чотири роки. Природно добре з математикою та статистикою, і дуже зацікавлені в азартних іграх, він вирішив дотримуватися своїх мрій і стати Професійний гравець, коли йому було 21 рік. Він залишив середню школу, він став все і поїхав до Лас-Вегаса.

Де він не зміг. На жаль.

"Навіть коли я зруйнував себе, я прокинувся на наступний день, готовий вибити". - Даніель Негреану.

Будь-хто зацікавлений у тому, щоб стати Професійний гравець і візьміть свій спосіб життя Він повинен бути готовий до багатьох труднощів на шляху. Навчання торгівлі може бути складним, а ті, хто планує повністю заробляти гроші з грою, стане важкими часом у деяких точках їх кар'єри, незалежно від того, наскільки добре вони. Навіть Експерти в картках команди MIT Blackjack Вони вільно визнають, що там було багато днів, в яких вони грали з втратами.

Важливою річ Негреану полягала в тому, що він не здався після його першої невдалої спроби. Він повернувся до Торонто і наполегливо працював, щоб зібрати новий бюджет і польські його навички. Це зайняло його три роки, перш ніж він нарешті досяг свого великого прогресу, стаючи Наймолодша людина в історії, щоб виграти WSOP, І з того часу, світ знає його як "дитячий покер".

Список почестей

Щоб бути частиною покерного залу слави, треба плавати з жирною рибою. Як ви можете собі уявити, ваш CV не має турнірів. Ми не будемо турбуватися, щоб перерахувати всі свої досягнення, оскільки цей хлопець, ймовірно, був у більш турнірах, ніж він пам'ятає. Ось ваші найвідоміші перемоги У світовій серії покеру, світовий покер-тур та інші турніри:

Daniel Negreanu - найвідоміші перемоги
Турнір Рік Гроші
WSOP $ 2000 Pot Limit Hold'em 1998 169.460 $
Wsop $ 2000 s.h.o.e. 2003 100.440 $
WSOP $ 2000 Limit Hold'em 2004 169,100 $
WPT $ 10,000 Borgata покер відкрити 2004 $ 1,117,400
WPT $ 15,000 п'ять Diamond World Poker Classic 2004 1.795.218 $
WSOP $ 2000 Limit Hold'em 2008 204.874$C
Чемпіонат Британської Колумбійської покеру 2008 371.910 $
WSOP $ 10,000 No Limit Hold'em Основна подія 2013 1.038.825A $
WPT € 25,600 високий валик без обмежень hold'em 2013 725.000 €
Scoop $ 5,200 Pl Omaha 2013 216.000 $
Wsop велика для однієї краплі (2º posición) 2014 8.288.001 $

Ваше життя любові також займає заголовки

Здається, що, коли Даніель Негреану присвятив себе покеру, у віці 16 років він також любив жінок; Щось, що тривало до цього дня. Його любовне життя стало його ахіллесом п'ятою. Будучи великою покерною зіркою, як правило, допомагає в спокушенні, хоча Даніель заявив, що він вийшов з розблокованими жінками, який відомий, принаймні, поки він не розкрив, коли люди попросили його сфотографувати з ним.

Коли йому було 16 років, Негреану почала виходити з Евелін Н.Г. Торонто; Ім'я може бути знайома, оскільки вона є однією з найвідоміших канадських покерних фахівців, а нереану відігравала важливу роль у цьому. Хоча вони відокремлювали відносно ранні, вони залишалися друзями, і він допоміг їй досконалим своїми навичками та виграти друге історичне місце в ВПТ у 2003 році.

Однак, на відміну від іншого відомих ставок Duo, Phil Ivey та "королева жанрів", ніколи не входили до гри Advantage, як Класифікація краю або сортування краюабо, принаймні, вони не спіймали!

Daniel Negreanu Подруга

Після того, як Negreanu вибухнув у велику сцену як "дитячий покер", Всі його наречені були під час уваги уваги, і ці жінки є частиною списку. Даніель фактично одружився у 2005 році з Лорі Лін Вебером Мічигану, але розлучившись у 2007 році, посилаючись на його напружений графік, як основна причина. Оскільки не було скандалів, засоби масової інформації майже не відлучаються ні в цьому, як нереану оголосила через публікацію блогу.

Після закінчення її шлюбу, покерна зірка була швидко задіяна зі зіркою американського пирога, Шеннон Елізабет Фади, а потім господиня PokerStars, весела усмішка, Аманда Leatherman. Однак речі не закінчилися добре з Leatherman, тому Negrean виглядав комфорт поруч з Krisztina полан.

У 2013 році, будучи єдиним ще раз, він брав участь у шостому сезоні успішної реальності, демонструє мільйонер, матчевий, нібито шукає дівчину з особистістю ", як Анна Фаріс". На жаль, для нього, зірка страшного фільму не була частиною литого, але вона була в пару з сексуальною блондинкою, називається Lindsay Blalk. Його відносини закінчиться досить швидко, хоча перші зустрічі показані на національному телебаченні.

"У 2011 році, коли я був закоханий в Leatherman Аманда, вона зламала моє серце. Звичайно, це був дуже принизливий досвід мого життя до того, що додав смерть моєї матері. Як результат, я почав читати книги з Екхарту Толу та поговорити з професіоналом. - Даніель Негреану.

Однак, як щодо нинішньої подруги Даніеля Негреану? Це одне або прийняте?

Ну, речі стали набагато таємничим, оскільки телевізійні засоби масової інформації зупинилися після цього, але наші читачі не повинні мати надію. У 2014 році нереану була видно з Marissa Rachelle Rodney Stylist на благодійній події, і речі здавалися досить добре. Останнім часом був досить підозрілий недолік оновлень щодо люблячих тем, який керував деякими сайтами, щоб спекулювати, але, з огляду на те, що Даніель на неправильній стороні сорокових років, можливо, він, нарешті, вирішив оселитися головою.

Книги, засоби масової інформації та потоку

Навіть, навіть якщо ви не зачаровуєте вас покеру, а не ваша краща гра ставки, якось ми впевнені, що ви бачили обличчя нереану принаймні один раз. Зрештою, це один з найбільш активних і слідуючи гравців. Скажімо Це суперзірка, коли справа доходить до покеру І гравці навколо світу захоплюються ним.

Daniel Negreanu в засобах масової інформації

У 2007 році Даніель вирішив написати книгу за прикладом Едвард Торп: Чи пам'ятає він, хлопець, який керував нашим списком Кращі трюки казино Використовуючи лише математичні навички? Удар Торп дилер став одним з Найкращі книги з продажу в історії І він приніс йому важливий прибуток. Більшість великих гравців намагалися наслідувати свій успіх, а нереану не є винятком.

Це було досить плідним у своєму короткому періоді письма, починаючи з Hold'em мудрість для всіх гравців, Стратегія влади Hold'em y Більше Hold'em мудрість для всіх гравців. Його книги були великим успіхом серед гравців покеру з усього світуОднак, нічого нового від нього не було опубліковано з 2008 року; Здається, він відвернув вашу увагу на більш сучасні платформи та воліє надсилати повідомлення безпосередньо до ваших шанувальників. Він дуже активний на Facebook, Twitter та Instagram, і навіть запускає канал YouTube.

«Більшість гравців шукають причини вийти на пенсію. Я шукаю причини грати. Даніель Негреану.

Його зростаюча популярність стала частим гостем телевізійних програм, пов'язаних з покеру, а також гравцем як коментатор. Вона також була дуже обшукована головною реальністю шоу; Залишаючи свою зовнішній вигляд на мільйонер, він також взяв на себе роль наставника в Роб і бурштину: проти шансів до реальності лисиця. У 2015 році Netflix присвятив повний документальний фільм. Назва? Дитячий покер, звичайно!

Насправді, коли я був дитиною, Даніель Негреану хотів бути актором, коли він виросте, мабуть, цей етап прийшов у якийсь момент після його мрії будинку палітри. Це ще одна річ, яку досягнутої зірки покеру: насправді мали кальсо в декількох голлівудських ящиках успіхів. Якщо ви звертаєте увагу на подробиці, ви можете побачити, як він грає в покер з Gambit на X-Men Origins: Wolverine: Я навіть мав нахабство, щоб подивитися на росомаха Hugh Jackman, коли він намагався перервати їх!

Негреану також з'явилася з декількома іншими професіоналами покеру на щасливому ви і в дивній імпровізації комедії Grand, як з 2007 року.

Захоплення, спосіб життя та повідомлення в соціальних мережах

Хобі Даніеля Негреану

Враховуючи всі свої публічні виступи, Негреану вирощувала сильний громадський образ протягом багатьох років. Однак існує тонка різниця між спокійним образ ми бачимо в покерних шоу та справжню людину за грою. Отже, що ми знаємо про Даніель Негреану як людину?

Ну, одна з перших речей, які приходять на розум, - це той факт, що Негреану - Веганська: пішов у відставку до плоті в 2000 році і став абсолютно вегетарією через шість років. Це було досить виразним щодо вибору способу життя, і деякі люди вважають, що це не доступало в цьому сенсі.

Якщо ви дотримуєтесь своїх публікацій, ви також будете знати, що Negreanu - це жахливий шанувальник. Даний Поточна мода Esports ставки, мабуть, також отримують гроші з ним. Здається, він використовував свої навички до цієї гри, досяг задумливого легендарного стану в рейтингу слухача.

Серед його інших пристрастей є гольф і більярд; Фактично, перш ніж стати покерним гравцем, він серйозно розглядав професійну кар'єру як більярдний гравець. З іншого боку, це також здається, що це фанатик Роджера Федерера, хоча ми не можемо це підтвердити, і єдине, що об'єднує обидва зірки, на сьогоднішній день було питання того, хто заробляє більше.

Незважаючи на те, що це може здатися дещо поблажливо, Даніель Негреану, здається, є дійсно приємним хлопцем. Його благодійні організації добре задокументовані, і здається, що це не просто показати іншим. Це є частиною багатьох організацій, таких як "перед африкою", він організовує вигідну гольф-подію та повідомлення, яке дає молодь з усього світу, незалежно від того, чи це походить від серця чи ні, є позитивним. Як ми впевнені, що ви зачаровуєте нереану, а також нас, можливо, ви зацікавлені в знанні Відео блогу на WSOPE з кожного року, включений у ваш канал YouTube!

"Є щось про людство, а про акт надання, що я хочу випробувати і відчувати. Напишіть чек вартістю 500 доларів і не поєднуйтесь з нею, він не має такої ж привабливості, щоб зробити з моїми очима зміна, яку ви могли б зробити. Кожен раз, коли ви щось робите для когось, ви також відчуваєте себе добре, тому це не безкорисливий акт. - Даніель Негреану.

Остання статті

Типи казиностів

Опубліковано: 3 лютого 2021 року.

Лос Казинос де Дональд Трамп

Опубліковано: 1 лютого 2021 року.

Мобільні телефони для гравців

Опубліковано: 30 січня 2021 року.

Перегляньте всі елементи